9 maja 2013

KONTAKT

Kontakt:

Potrzebujesz więcej informacji?

Jesteśmy do Twojej dyspozycji:

 
Weterynaryjne Laboratorium Diagnostyczne
Śląskie Laboratoria Analityczne Sp. z o.o.
40-851 Katowice, ul. Żelazna 1
tel. 32 416 25 00
e-mail: weterynaria@sla.pl
 
 
Łukasz Gwarda  Reprezentant Handlowy:
  Łukasz Gwarda
  tel. 725 781 118

 

 

 

WAŻNA INFORMACJA

Informujemy, że w naszym punkcie w Katowicach na ul. Żelaznej 1 nie pobieramy materiału do badań od zwierząt. Aby zrealizować badanie w naszym laboratorium należy udać się do jednego ze współpracujących z nami lekarzy weterynarii, których lista dostępna jest TUTAJ.

 

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Treść wiadomości

 

Klauzula RODO:
Zgodnie z art.13 ust.1 i 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informuję, iż:

  1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest: ŚLĄSKIE LABORATORIA ANALITYCZNE SP. Z O.O., z siedzibą w Zabrzu (41-807), ul. Moniuszki 81, KRS:0000200904, NIP:648-000-2308, REGON:271048761
  2. W sprawie udzielania informacji dotyczących Pani/Pana danych osobowych kontakt pod adresem e-mail bok@sla.pl
  3. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celach marketingowych na podstawie wyrażonej zgody, bazując na podstawie prawnej – art.6. ust.1.lit.a RODO.
  4. Pani/Pana dane osobowe będą udostępniane zaufanym podmiotom, które dostarczają nam narzędzia (oprogramowanie) do prowadzenia kampanii reklamowych w sieciach społecznościowych, wyszukiwarkach internetowych oraz za pośrednictwem wiadomości e-mail.
  5. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich.
  6. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane do momentu odwołania w/w zgody.
  7. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania (jeżeli przetwarzanie odbywa się na podstawie zgody), którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
  8. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne.
  9. Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Urzędu Ochrony Danych, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy prawa.
  10. Pani/Pana dane będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany w tym również w formie profilowania na podstawie wyrażonej zgody. Umożliwi to przesyłanie spersonalizowanych materiałów marketingowych dostosowanych do Pani/Pana potrzeb. Zautomatyzowane podejmowanie decyzji będzie odbywało się na zasadach oceny danych demograficznych jak również historycznych wykonanych zleceń. Konsekwencją takiego przetwarzania będzie dostosowanie treści dostarczanych newsletterów do Pani/Pana zindywidualizowanych potrzeb.

1 thought on “KONTAKT

Możliwość komentowania jest wyłączona.