Nasz sprzęt laboratoryjny

W naszym laboratorium weterynaryjnym pracuje sprzęt laboratoryjny wysokiej klasy i renomowanych marek. Wszystko po to abyśmy mogli zapewnić Państwu wiarygodność otrzymywanych wyników badań.

Poznaj urządzenia w naszym laboratorium weterynaryjnym:

 

Analizator hematologiczny Sysmex XT- 2000i

Firma Sysmex jest wiodącym producentem innowacyjnego sprzętu diagnostycznego (strona producenta).  Nasz analizator hematologiczny jest dedykowany specjalnie dla potrzeb weterynarii i wedle zapewnień producenta, jest jedynym takim aparatem w Polsce południowej.  Świetne oprogramowanie oraz  wewnętrzna i zewnętrzna kontrola jakości to czynniki  wpływające na wiarygodność otrzymywanych wyników.

Urządzenie to eliminuje błędy wynikające z różnicy krwinek zwierzęcych i ludzkich dając wiarygodny wynik, którego nie sposób uzyskać badając krew zwierzęcą na  sprzęcie do badania krwi ludzkiej.

 

 

SIEMENS Immulite 2000

To nowoczesne urządzenie, aparat immuno- chemiczny, wykorzystujący metodę chemiluminescencji. Do jego użycia wykorzystujemy dedykowane testy dla zwierząt- TSH, T4 i TLI.  Ponadto urządzenie daje możliwość oznaczenia hormonów płciowych u zwierząt, m.in. progesteronu.

Dodatkowo Siemens Immulite 2000 daje możliwość aby z testów alergologicznych oznaczać przeciwciała przeciw konkretnym alergenom (mleko, wołowina)

TECAN COLUMBUS PRO- Płuczka do płytek w metodzie ELISA

Płuczka do płytek w metodzie ELISA

Mikroskop fluorescencyjny LEITZ LABORLUX 12 

Mikroskop Fluorescencyjny

Czytnik płytek ELISA- SLT 400 ATC

 

Czytnik płytek ELISA

Analizator biochemiczny DiaSys RESPONS 920

Analizator biochemiczny

Mikroskop Optyczny OLYMPUS BH-2

Mikroskop optyczny