Import wyników badań laboratoryjnych do Kliniki XP

Z dużą radością i satysfakcją pragniemy ogłosić, że umożliwiliśmy elektroniczny import wyników badań laboratoryjnych do Kliniki XP. Pozwala on na archiwizację wyników do wizyty konkretnego pacjenta. Rozwiązanie to jest o tyle kompleksowe, że wprowadzony w ten sposób wynik do wizyty jest bardzo transparentny, a także umożliwia szybkie wyszukanie i porównywanie wykonywanych badań laboratoryjnych pacjenta w całej historii jego leczenia.
Stosowanie tego pozwala oszczędzić czas i ułatwić pracę lekarza weterynarii wśród wielu obowiązków związanych z organizacją pracy.

Import wyników badań laboratoryjnych do Kliniki XP

Żeby umożliwić import wyników badań laboratoryjnych do Kliniki XP wysyłamy mailowo wyniki z dwoma załącznikami. Pierwszy z nich to klasyczny PDF, natomiast drugi, to właśnie plik xml, który jest importowalny do kliniki XP.

Zachęcamy do obejrzenia filmiku, z instrukcją importu wyników z laboratorium:

Zobacz filmik

Jeśli współpracują Państwo z nami i chcielibyście korzystać z importu wyników badań laboratoryjnych do Kliniki XP zapraszamy do kontaktu z nami.

Aby nawiązać współpracę z naszym laboratorium i uzyskać możliwość importu wyników do programu Klinika XP zapraszamy do poznania korzyści związanych ze współpracą z nami.

http://weterynaria.sla.pl/szeroka-nowoczesna-oferta/