26 lipca 2016

ODBIÓR MATERIAŁU PRZEZ KURIERÓW

W naszym weterynaryjnym laboratorium diagnostycznym posiadamy własną sieć kurierską. Odbieramy materiał z placówek weterynaryjnych na terenie całego śląska oraz w województwach ościennych. Nasi kurierzy docierają nie tylko do dużych miast. Transport materiału do laboratorium odbywa się w odpowiednich warunkach przez wykwalifikowaną kadrę kurierską. Nie musisz martwić się czy materiał jest odpowiednio przechowywany i jak szybko dotrze do laboratorium – dzięki naszej sieci kurierskiej odbywa się to sprawnie i w pełni profesjonalnie. Wystarczy, że poinformujesz nas, iż w Twojej lecznicy czeka materiał do badań laboratoryjnych a resztą zajmujemy się już my.

W momencie rozpoczęcia współpracy z weterynaryjnym laboratorium lekarz weterynarii ustala z naszym przedstawicielem dogodne godziny i warunki odbioru próbek z lecznicy (skontaktuj się z nami). Dostaje również numer telefonu do kuriera który obsługuje jego punkt.

W nagłych przypadkach każdy z lekarzy weterynarii z placówek współpracujących z nami może przywieźć materiał do badań osobiście do naszego laboratorium weterynaryjnego w Katowicach na ul. Żelaznej 1. Gwarantujemy otrzymanie wyniku większości badań laboratoryjnych jeszcze tego samego dnia. Materiał przyjmujemy od poniedziałku do piątku do godziny 21.00

 

Informujemy, że w naszym punkcie w Katowicach na ul. Żelaznej 1 nie pobieramy materiału do badań od zwierząt. Aby zrealizować badanie w naszym laboratorium należy udać się do jednego ze współpracujących z nami lekarzy weterynarii.