26 lipca 2016

POZNAJ NAS BLIŻEJ

Firma badaj.to Sp. z o. o. wykorzystując swoje 29- letnie doświadczenie w świadczeniu usług laboratoryjnych dla ludzi, w 2012 roku wprowadziła na rynek ofertę badań specjalistycznych dla zwierząt.

Weterynaryjne Laboratorium Diagnostyczne swoją główną siedzibę ma w centrum Katowic. Tutaj też wykonujemy większość badań weterynaryjnych. Dla potrzeb weterynarii stworzyliśmy odpowiednią ofertę badań laboratoryjnych. Aby zachować rzetelność wyników pracujemy na wysokiej klasy sprzęcie renomowanych firm dostosowanym do wymogów weterynarii (są to np. Siemens czy Sysmex). Nasze laboratorium weterynaryjne wpisane jest do rejestru ZLZ.

 

Oferujemy również transport materiału w odpowiednich warunkach przez naszą wyspecjalizowaną sieć kurierów. Materiał do badań laboratoryjnych odbierany jest z placówek weterynaryjnych w godzinach dostosowanych do indywidualnych potrzeb lekarzy weterynarii. Nasi kurierzy jeżdżą po terenie niemalże całego śląska oraz województw ościennych- zarówno do Klientów w małych miejscowościach jak i w dużych miastach.

button(5)

Naszą ofertę kierujemy dla klinik, lecznic, gabinetów i lekarzy weterynarii- zapraszamy do jej poznania.

Informujemy, że w naszym punkcie w Katowicach na ul. Żelaznej 1 nie pobieramy materiału do badań od zwierząt. Aby zrealizować badanie w naszym laboratorium należy udać się do jednego ze współpracujących z nami lekarzy weterynarii.