26 lipca 2016

PROFESJONALNA KADRA I OBSŁUGA

W naszym zespole pracują zaangażowani w swoją pracę profesjonaliści. Od kurierów przewożących materiał, przez pracowników obsługi aż po doświadczonych diagnostów masz pewność, że współpracujesz z ludźmi, którym zależy na rozwoju Twojego biznesu i zdrowiu Twoich zwierzęcych Klientów. Wciąż usprawniamy naszą pracę tak abyś w krótkim czasie mógł otrzymać wiarygodne wyniki (część wyników jest przesyłana już od godziny 15:00). Wdrażamy także innowacje takie jak możliwość importu wyników do programu Klinika XP. Wszystko po to aby ułatwić pracę lekarzom weterynarii i pozwolić im skupić się na najważniejszym- czyli skutecznym leczeniu swoich Pacjentów.

W łatwy sposób możesz się także z nami skontaktować– kompetentne osoby z Działu Obsługi Klienta zawsze służą odpowiedzią na istotne dla Ciebie kwestie (przy telefonie dyżurujemy od 7:00 do 22:00).

Oznaczenia wykonujemy na odpowiednim sprzęcie przeznaczonym do badań próbek zwierzęcych. Nasz profesjonalny sprzęt i doświadczenie zespołu diagnostów laboratoryjnych mają ogromny wpływ na rzetelność uzyskiwanych wyników badań. Oto aparaty na których pracujemy:

Analizator hematologiczny Sysmex XT- 2000i

Firma Sysmex jest wiodącym producentem innowacyjnego sprzętu diagnostycznego (strona producenta).  Nasz analizator hematologiczny jest dedykowany specjalnie dla potrzeb weterynarii i wedle zapewnień producenta, jest jedynym takim aparatem w Polsce południowej.  Świetne oprogramowanie oraz  wewnętrzna i zewnętrzna kontrola jakości to czynniki  wpływające na wiarygodność otrzymywanych wyników.

Urządzenie to eliminuje błędy wynikające z różnicy krwinek zwierzęcych i ludzkich dając wiarygodny wynik, którego nie sposób uzyskać badając krew zwierzęcą na  sprzęcie do badania krwi ludzkiej.

 

SIEMENS Immulite 2000

To nowoczesne urządzenie, aparat immuno- chemiczny, wykorzystujący metodę chemiluminescencji. Do jego użycia wykorzystujemy dedykowane testy dla zwierząt- TSH, T4 i TLI.  Ponadto urządzenie daje możliwość oznaczenia hormonów płciowych u zwierząt, m.in. progesteronu.

Dodatkowo Siemens Immulite 2000 daje możliwość aby z testów alergologicznych oznaczać przeciwciała przeciw konkretnym alergenom (mleko, wołowina)